22 Ekim 2014

Turkcell Sim Kart Arızasında Alınan Para!

Sim kartımın durduğu yerde hiçbir müdahale ve kullanıcı hatası olmadan bozulması nedeniyle müşteri hizmetlerini aradığımda TİM'e gidip 19 TL bedelle değiştirebileceğimi söylemiştir. Ancak sim kartımın bozulmasının kullanıcı hatası kaynaklı olmadığını 19 TL ücret ödememem gerektiğini söylediğimde, TİM'de kayıt oluşturup itiraz edebileceğini belirtilmesine rağmen, bayide itiraz kayıt oluşturulmamış ve 19 TL karşılığında sim kartım değiştirilmiştir.

Konu ile ilgili olarak yazılı olarak ve belgelerle birlikte Turkcell'e itiraz edip para iadesi istememe rağmen Turkcell konu ile ilgili olarak yardımcı olamayacaklarını ve para iadesi yapamayacaklarını belirtmiştir.

Melih 2.695 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi27 Ekim 2014

    Müşterimiz ile 27.10.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize Sim Kart değişikliği hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi22 Ekim 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön