Turkcell Şikayetlere Karşı İlgisiz!

Merve Ş. |

Daha öncede Turkcelle şuan ki şikayetimle ilgili dönüş yapmama rağmen hiçbir şekilde iyileştirme ve hızlandırma olmadı. Bu nedenden dolayı şikayetime devam ediyorum. Sizin Abone merkeziniz Özden otom iletişim Turkcell bayiye İME kaydı için başvurdum ancak benim evraklarım bayide kayboldu kaydım bayi tarafından gerçekleştirilmedi ve tel kapandı olayın üzerinden 1, 5 ay geçmesine rağmen evraklarım hala Btk Kurumuna iletilmedi. Ve ben hala mağdur durumdayım ve siz müşterilerinizin şikayetlerinize karşı son derece ilgisiz siniz. Kaç yıldır Turkcell kullanıyorum ve artık sizden, bu olaydan sonra vazgeçmeyi düşünüyorum.

Etiketler :

Personel Davranışı Hizmet Yetersizliği Sorun Çözme/Yönlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 20 Mayıs
  10:06

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Merve Ş.
  20 Mayıs
  00:23

  İst/Küçükçekmece Cennet mah. Alparslan cad. bulunan Özden turkcell ekstra bayisinden şikayetciyim cihazımın ıme kaydını yaptırmak için bıraktığım evraklar kayboldu ve kaydım yapılmadığından cihazım kapandı. 2. kez evraklarımla aynı bayiye başvurdum ancak 1, 5 ay geçmesine rağmen btk kurumuyla görüştüğmde evrakların ulaşmadığını gönderilen evrakların engeç 1 haftada ellerinde olacagını ilettier. birde Bana özel kargoyla göndereceklerini söyleyip hatalarına rağmen kargo ücreti talep ettiler. Vodafone kapanan cihazı 48 saat içinde acıyorda nasıl oluyorda benim telefonum 1. 5 aydır kapalı kalabiliyor. Gereğinin yapılmasını rica ediyorum. yoksa hakkımı tüketici hakları mahkemesinde arayacagım.