25 Mart 2015

Turkcell Şikayetlere Geri Dönüş Yapmıyor!

Turkcell hiçbir şikayetime geri dönüş yapmadı. Şikayetler cevapsız kalmasın diye standart herkese yazılan geçiştirici cevaplar yazıyor. Hiçbir şekilde bu şikayetlerle ilgilendiklerini düşünmüyorum. Şikayetler eminim yetkili birime gitmiyor. Müşteri memnuniyetine değer verilmiyor. Bunlar olmadıktan sonra teknolojin yüksek olmuş neye yarar.

Cantürk 566 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi27 Mart 2015

    Müşterimize 3135460 nolu şikayetinde cihaz arızası ilgili bilgi verildi. Müşterimiz cihazının teknik servisinden destek alabileceği yönünde bilgilendirilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi25 Mart 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön