13 Temmuz 2015

Turkcell Sigorta Adı Altında Yanıltıcılık!

2 ay önce, başka şekilde iPhone 6 alamadığım için Turkcell ile anlaşmalı telefon almak zorunda kaldım. Alım sırasında sıvılarla temas gibi konularda işe yarayacağı konusunda bilgi verdikleri sigorta hizmetini aldım, ödemesini yapıyorum.

Geçtiğimiz günlerde telefonuma su döküldü ve sigortadan yararlanmak için kayıt açtım. Turkcell in konuya geri dönüşü olmadı 1 hafta bekledim. Bu sırada telefon kendi kendine düzeldi. Parasını ödeyip hizmeti vermeyen bur firmadan artık sigortayı istemediğimi söyledim çünkü hizmeti sağlamadı. Ancak bunun bir cezası olduğunu benden 80 küsur lira tahsis edeceklerini söylediler. Bu nasıl bir rezilliktir anlamıyorum.

Sedef 143 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi14 Temmuz 2015

    Müşterimizin yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi13 Temmuz 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön