09 Mayıs 2013

Turkcell Sıfır Ürün Diyerek Teşhir Ürün Sattılar!

08.05.2013 tarihinde Turkcell İletişim Merkezinden ( antares teleses şubesi) HTC One marka cihazı kontratlı olarak satın aldım. Eve gelip cihazı incelediğimde cihazın ilk açılış kurulumu yapılmış, satın aldığım tarihten önce şube içerisinde bir video kaydı ve bir kaç fotoğraf çekilmiş vede telefonun üzerinde ufak bir deformasyon gördüm.

İlgili şubeyi arayarak ürünün 0 değil daha önce kullanılmış olduğunu dile getirdim. Ellerinde aynı telefondan mevcut olmadığını hemen getirip teslim etmemi daha sonra getirildiğinde iade alınmayacağını söylediler.Sebep olarak da telefonun formatlanıp başka bir müşteriye satılacağını dile getirdiler. Cihazımın acil olarak değiştirilmesini istiyorum.

Çağrı 72 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi18 Mayıs 2013

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön