01 Eylül 2014

Turkcell Servisleri Yanıltıyor.

Telefonumdan 08882221300 numarasıyla arandım. "Ödüllü Soru" adlı bir servis olduğunu, soruları doğru yanıtlamam halinde günlük 50dk ile ödüllendirileceğim anlatıldı. Fakat ben bu mesajı dinlerken her katılım bedelinin 3,5 TL olduğunu duymadım. Zaten bu ifade de yalnız bir yerde geçiyordu. Tekrar duymak imkansızdı. Arka arkaya 4-5 soru kadar yanıtladım.

Bu sırada telefonuma gelen mesaja dikkat ettiğimde 3,5 TL ifadesini gördüm. Bunun üzerine müş.hizm. aradım. Bunun mümkün olmadığını, yardımcı olamayacağını, şikayet alamayacaklarını dolayısıyla buna razı olmam gerektiğini söyledi. Tüketici Kanununa göre bile ürün ve hizmetten 7 gün içinde cayma hakkım varken neden iptal olmadığını anlamıyorum

Cem 1.691 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi04 Eylül 2014

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 31.08.2014 tarihinde bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi01 Eylül 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön