Turkcell Servisleri Yanıltıyor.

Cem İ. |

Telefonumdan 08882221300 numarasıyla arandım. "Ödüllü Soru" adlı bir servis olduğunu, soruları doğru yanıtlamam halinde günlük 50dk ile ödüllendirileceğim anlatıldı. Fakat ben bu mesajı dinlerken her katılım bedelinin 3,5 TL olduğunu duymadım. Zaten bu ifade de yalnız bir yerde geçiyordu. Tekrar duymak imkansızdı. Arka arkaya 4-5 soru kadar yanıtladım.

Bu sırada telefonuma gelen mesaja dikkat ettiğimde 3,5 TL ifadesini gördüm. Bunun üzerine müş.hizm. aradım. Bunun mümkün olmadığını, yardımcı olamayacağını, şikayet alamayacaklarını dolayısıyla buna razı olmam gerektiğini söyledi. Tüketici Kanununa göre bile ürün ve hizmetten 7 gün içinde cayma hakkım varken neden iptal olmadığını anlamıyorum

Etiketler :

Diğer

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 04 Eylül
  12:54

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 31.08.2014 tarihinde bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 01 Eylül
  13:49

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.