14 Ağustos 2013

Turkcell Servis Üyeliği!

Yanlışlıkla açılan bir internet sayfası neticesinde Fixmobi isminde bir servise üye olduğum ve haftalık 10 TL ücret ile ücretlendirildiğim mesajını aldım. Derhal iptal etmek için gerekli her yolu denedim fakat iptal ettiremedim.

Benim dilekçe, form, sözlü onay veya başvurum olmadan bu servise sadece internet sayfasını açmakla nasıl üye olunuyor anlamış değilim. En küçük bir abonelik işlemlerinde annemizin kızlık soyadına kadar sorulurken, nasıl oluyor da aylık 50 TL ücret ihtiva eden bir konuda bu kadar basit şekilde bir üyelik gerçekleşiyor.

Üyeliğimin en kısa sürede iptal edilmesini ve bu servis nedeniyle hiçbir ücretin tarafıma faturalanmamasını rica ediyorum.

Adem 37 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi15 Ağustos 2013

    Müşterimizi 15.08.2013 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Turkcell Temsilcisi14 Ağustos 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön