05 Aralık 2013

Turkcell Servis Ücreti Yansıttı!

Cellon Ltd. MCR Media Group, Turkcell'in iş ortağı olduğu şirketlerden biridir. Bu şirketin hizmeti olan bir servisi mobil üzerinden 25. 11. 2013 tarihinde yanlışlıkla satın almış oldum ve dakikalar içerisinde onu hemen iptal ettim.

Hemen iptal etmeme ve servisi hiç kullanmama rağmen servis ücreti faturama yansıtıldı. Bunun iptalini istemek için önce Turkcell'i aradım onlar iptali gerçekleştiremediklerini Cellon'u aramam gerektiğini söylediler.

Cellon şirketini aradım durumu onlara anlattım. Onlar da iade yapamadıklarını belirttiler. Yanlışlıkla almış olduğum, hiç kullanmadığım ve hemen iptal etmiş olduğum hizmetin ücretinin iade
edilmesini istiyorum.

Gizem Ç. 60 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Müşteri Temsilcisi06 Aralık 2013

    Müşterimiz ile 06.12.2013 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize Özel Ücretli Servisler ve Mobil Ödeme hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Turkcell Müşteri Temsilcisi06 Aralık 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön