28 Temmuz 2016

Turkcell Servis Mesajları...

Firmalar tarafından telefona bildirim yoluyla gönderilen SMS ile olmayıp bir bildirim ile kabul ediyor musunuz, etmiyor musunuz şıkkı koyulan, siz istemeden yanlışlıkla temas etseniz bile aktif edilen paketler için para ödemek istemiyorum. Turkcell'in müşterisini bu yönden korumak yerine direk onay mesajı olmadan ücreti faturaya yansıtmasından şikayetçiyim.

Mehmet 81 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi30 Temmuz 2016

    Müşterimiz ile 30.07.2016 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize pop-up mesaj engeli hakkında bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi28 Temmuz 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön