02 Mayıs 2015

Turkcell Servis Dışı Hat!

Hattımın herhangi bir borcu olmamasına rağmen servis dışı olmuş ve gerçekten 3 gündür bir çözüm bulunamadı.
Çağrı merkezini aradığımda, üzerime kayıtlı olduğu söylenilen başka bir hattın borcundan dolayı olduğunu söylüyorlar.

Hangi hat üzerime imiş diye sorduğumda 532 7*** 32 olan Turkcell'in çağrı merkezi numarasını verecek kadar kalitesiz bir sistemlerinin olduğunu öğrenmiş oldum. Yani Turkcell Çağrı merkezi numarası adıma kayıtlıymış ve borcu varmış bundan dolayı da hattım servis dışı olmuş, bunu 2 farklı zamanda 2 farklı müşteri temsilcisi söylüyor,kayıtlarında da mevcuttur. Şimdi 3 gün mağdur olduğum telefon ücretini bile bana fatura edecekler diye sanıyorum, çünkü sağlam altyapı yokmuş.

Bekir 135 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi05 Mayıs 2015

    Müşterimizin talebine istinaden 05.05.2015 tarihinde bilgi verilmiştir. Müşterimize, belirttiği hat/hatlarla ile ilgili inceleme yapılabilmesi için imzalı dilekçe ve kimliğin gönderilmesi gerektiği yönünde bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Bekir 03 Mayıs 2015

    Mail gönderdim ve 8 defa aradım herhangi bir donüş yapılmadı. En kısa surede numaramı firmanızdan taşıyacağımı bildirmek isterim gerçekten sebepsiz yere hat servis dışı oluyor ve 8 kez arıyorum cağrı merkezindeki çok eğitimli arkadaşlarınızda sebebini bilemiyoruz diyorlar. Bu kadar kalitesizlik olmaz...

  • Turkcell Temsilcisi02 Mayıs 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön