Turkcell Selam

Huseyin A. |

Ben hattımı faturasız destek tarifesine taşımak istedim. Evraklarım olduğu halde geçiş yapamadım yeniden saçma bir uygulama başlattmışınız geçtikten sonra yeniden abone merkezine gittiğimde yine söylediler. Bir faturalı bir faturasız hat olur dediler. Halbuki 20 gün önce başka bir hattımı yaptım durmadan kural değiştiriyorsunuz.

20 gün önce müşteri temsilcisiyle görüştüğümde şuan sınır yok dendi ama şimdi değişmesi çok saçma uygulama eğer düzelme olmazsa tüm Turkcell hatlarımı taşımayı düşünüyorum keyfi uygulama değişmesi çok saçma. Düzeltilmesini istiyorum, düzeltilmezse tüm hatlarımı taşımayı düşünüyorum.

Etiketler :

Numara/Hat Taşıma Sorun Çözme/Yönlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 20 Ağustos
  12:02

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 18 Ağustos
  16:15

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.