Turkcell Şehrin En Büyük Eğitim Kampüsünde 3G Yok!

Batuhan Ö. |

Batman Üniversitesi Batı Raman Kampüsü'nde çalışıyorum. Turkcell her zaman kalitesine güvendiğim bir firma olmuştur. Ancak eğitim kampüsü içerisinde 3G' yi bırakın bazen telefon çekmiyor. Turkcell'de tarifeye ödediğim para 69 TL. 3G hizmetinden faydalanamadığım her ay için para iadesi istiyorum ya da hizmeti verin. Konu hakkında defalarca aradım şikayet de oluşturdum ancak bir geri dönüş yok. Hatta harita üzerinden Batı Raman Kampüsünü dahi bulamıyorlar vallahi bravo!

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme İnternet/3G Erişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 06 Mayıs
  13:22

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 05 Mayıs
  11:37

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.