16 Haziran 2016

Turkcell Şehir Merkezinde Sorun!

Burdur merkez Karayolları 134. Şube Şefliğinde çalışmaktayım. İş yerimizde en az 50 tane Turkcell abonesi bulunuyor. Daha önce de şebeke ve internet bağlantısında çok kez sıkıntı yaşadık. Yine iki gündür telefonlarımızla arama, SMS ve internet hizmetlerinden yararlanamıyoruz. Burdur' un göbeğinde kimseye ulaşamıyor, arayan kişilerde bize ulaşamıyor. Önceden hem ben hem mesai arkadaşlarım Turkcell'e defalarca şikayette bulunmamıza rağmen sorunlarımız giderilmemiştir. Konunun tarafınızca incelenerek acilen çözüm bulunmasını istiyorum.

Ali 91 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi17 Haziran 2016

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi16 Haziran 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön