26 Eylül 2016

Turkcell Sebep Göstermeksizin Para Ödememi İstiyor!

6 Ağustos 2016'da başka bir operatöre geçtim. Turkcell yeni operatöre geçtiğim günden itibaren bana 1 ay boyunca borç biriktirmiş. Sadece bir SMS göndererek, başka bir detay sunmayarak, ödemem için baskı yapıyor. Borcun içeriğini öğrenmeye çalışırken müşteri hizmetleri'ne giriş yapmaya çalışıyorum. "Geçersiz Numara" denilerek IVR'dan geçip gerçek bir yetkiliye bağlanamıyorum. Online İşlem Merkezi'ne girmek istiyorum, şifrem kabul edilmiyor.

Bayrampaşa Forum İstanbul'da ki Turkcell İletişim Merkezi'ne gidip durumu söylediğimde "Bize ne, gidin başka Turkcell'li bulup onun telefonundan Müşteri Hizmetleri'ni arayın" deniyor. Bana çıkardığınız bu asılsız borcun detaylarını, sebeplerini, yasal dayanağını bana göstermedikçe asla ödemeyeceğimi belirtir, gereğini arz ederim.

Cengiz 87 Okunma

Cevaplar

  • Cengiz 29 Eylül 2016

    Dalga geciyor olmalisiniz. Bahsedilen tarihlerde beni hiçbir şekilde arayan olmadı. Ayrica müşteri Hizmetleri'ne ulasamadigimi üstüne basa basa belirttiğim halde hala bana müşteri Hizmetleri'ni aramami soyluyorsunuz. Cok mu zor bir şey istiyorum sizden? Faturayi e-posta adresime gonderseniz olmaz mi? Ya da yasal hakkim olan, basilmis, fiziksel bir faturayı?

  • Turkcell Temsilcisi29 Eylül 2016

    Müşterimizi 28.09.2016 ve 29.09.2016 tarihlerinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi26 Eylül 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön