11 Temmuz 2015

Turkcell Şebeke Yetersizliği.

Antalya / Kepez İlçesinin Başköy mahallesinde oturmaktayım. Bulunduğum adreste Turkcell şebekesi sürekli gitmektedir. Daha önceden vermiş olduğum irtibat numarası üzerinden defalarca kez şebeke problemini bildirmeme rağmen sürekli olarak aldığım yanıt aynı olmuştur. Gerekli incelemeler yapıldı. Hat değerleri güncellendi. Şebeke çekim gücü arttırıldı. Sürekli bu cevapları almaktayım. Fakat adresime 1 tane yetkili arkadaş gelipte bana bu cevapları vermedi çünkü veremez. Adrese geldiğinde şebekenin sürekli düştüğünü kendisi de fark edecektir mutlaka. Sizden ricam lütfen vermiş olduğum bölgedeki bu sıkıntıyı ortadan kaldırmanız. Yardımlarınızı bekliyoruz.

Veli 118 Okunma

Cevaplar

 • Veli27 Temmuz 2015

  Turkcell olarak şikayetimle yakın dereceden ilgilenmediğinizden dolayı bugün itibari ile farklı bir operatöre geçişimi sağlayacağım. Şunu bildirmek isterim sadece kendim için değil, bulunduğum bölgedeki birçok kişi için yaşanan problemin çözülmesi için bu şikayeti yapmıştım. o kişilerinde farklı operatöre geçmesi an meselesi.

 • Veli14 Temmuz 2015

  Kapsama alanı ile ilgili bilgi almadım. Müşteri temsilcisi arkadaş form doldurdu. Ve inceleme başlatılacaktır bilgisi verdi. İşlemle ilgili geri dönüş yapılacağı bilgisini aldım.

 • Turkcell Temsilcisi13 Temmuz 2015

  Müşterimiz ile 13.07.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize kapsama alanımız hakkında bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Turkcell Temsilcisi11 Temmuz 2015

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön