02 Eylül 2013

Turkcell Şebeke Sorununu Gidermiyor!

Bizler Ankara Gölbaşı As İnşaat Aselsan'a ait fabrikayı yapıyoruz. As İnşaat şirket hattımız var, ortalama 500 kişilik bir şantiyedeyiz. Herkes Turkcell kullanıyor ama görüşmeleri sağlıklı yapamıyoruz. Hat sürekli kesiliyor konuşmalar anlaşılmıyor bizde kendi hattımızdan veya diğer gsm operatörlerinden telefonu olan arkadaşların telefonunu veya sabit hatları kullanıyoruz.

Artık herkes Turkcell şirket hattından bıktı. Arıza için Turkcell müşteri hizmetleri 532'yi aradığımızda bize arıza giderilecek mühendisler çalışıyor diyorlar ama sorun hala devam ediyor. Yaklaşık olarak 6 aydan beri bizi oyalıyorlar. Ben 053014*** şirket hattından yüzlerce kez aradım çözüm yok.

İsmail 46 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi05 Eylül 2013

    Müşterimiz ile 21.08.2013 tarihinde tarihinde görüşülmüştür. Müşterimizin iletmiş olduğu sinyal sıkıntısı teknik ekiplerimize iletilmiş, yapılacak inceleme sonrası tekrar müşterimize dönüş sağlanacağı bilgiside paylaşılmıştır. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla,

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön