19 Ağustos 2013

Turkcell Şebeke Sorunu Yaşıyorum!

Yaklaşık 2 aydır Bodrum bölgesinde ciddi anlamda baz konusunda problemleriniz var. Bunu daha ne kadar saklayacaksınız bilemiyorum. Konuşurken hatlar kesiliyor. Koylarda telefonlar çekmiyor. Gece atılan mesajlar sabah gidiyor. Sürekli çevremden bunları duyuyorum ve ben de birebir yaşıyorum. Biran önce düzeltin lütfen yoksa insanlara sıkıntı geldi işlerini çözemiyorlar.

Cem 7.861 Okunma

Cevaplar

  • Cem 21 Ağustos 2013

    ben size şahsi şebeke probleminden bahsemiyorum.Bodrum da sizin de çok iyi bildiğiniz ve tarafınızdan da kabul edilen ancak burada söylemekten çekindiğiniz genel şebek probleminden bahsediyorum..umarım anlatabildim.

  • Turkcell Temsilcisi21 Ağustos 2013

    Müşterimizin şebeke probleminizi inceleyebilmemiz için talebinizi http://www.turkcell.com.tr/site/tr/bizeulasin/Sayfalar/turkcellhizmet/turkcellhizmet.aspx adresinden iletebilir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön