25 Aralık 2013

Turkcell Şebeke Sorunu Yaşıyorum!

Turkcell şebeke konusunda herhangi bi sıkıntı yoktu başlarda yalnız biz ilerleyen süreçte 3G'nin gelmesini beklerken kullanmış olduğumuz 2G'den de verim alamaz olduk. İlk etapta telefondan interneti kullanamaz olduk sonra şebekeler gitmeye başladı. Gün içerisinde telefonlar açık olduğu halde ulaşılamaz olduk. Arama yapamaz olduk.

Konuşmalar sırasında telefonlar sık sık kesilmeye başladı bir konuşma sırasında 4 yada 5 defa telefon kesilmesi oluyor bunu Turkcell'e bildirmemize rağmen verilen cevap hep aynı bu yılki yapılandırmamız içerisinde olmadığı için bişey yapamıyoruz. Düzgün bir hizmet alamadan her ay fatura ödemeye devam ediyoruz. Sözleşme olduğu için operatörde değiştiremiyoruz.

Cuma 24 Okunma

Cevaplar

  • Cuma30 Aralık 2013

    müşteri hizmetelrinden aldığımız cvp hep aynı. bize söylenen bu yılki yapılandırmamız kapsamında olmadığı için bişey yapamıyoruz deniliyo. 4 yada5 defa aradım aynı cvpları dinlemekten sıkıldım artık.

  • Turkcell Temsilcisi27 Aralık 2013

    Müşterimizin şebeke problemini inceleyebilmemiz için talebini http://bit.ly/TurkcellHizmet adresinden iletebilir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön