07 Ağustos 2017

Turkcell Şebeke Sorunu Bir Türlü Çözülemedi, Mağdur Oldum!

Turkcell 3 haftayı aşkın bir süredir ikamet etmekte olduğum İstanbul/Güngören Merkez Mahallesi Ali Ruhi Bozkır sokak ve bağlantılı olduğu tüm sokaklarda çekmiyor. Bu denli büyük bir operatör firmasının yaklaşık 1 aydır bu sorunu çözememiş olması Turkcell'in büyük bir ayıbıdır!

Necmettin 142 Okunma

Cevaplar

  • Necmettin'in Teşekkür Mesajı10 Ağustos 2017

    Teşekkürler

  • Turkcell Temsilcisi08 Ağustos 2017

    Değerli Müşterimiz, Güngören’deki baz istasyonlarımıza ilgili belediyece yapılan müdahaleler nedeniyle Turkcell kaynaklı olmayan kesintiler yaşanabilmektedir. Tüm operatörlerde yaşanan bu sorunun giderilmesi amacıyla yasal girişimlerde bulunulmuştur. Yaşayabileceğiniz olumsuz deneyim için üzüntülerimizi bildiririz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden . ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi07 Ağustos 2017

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön