20 Ağustos 2016

Turkcell Şebeke Sorunu...

İstanbul'un göbeğinde Fatih Atiklali Mah. Cemali Sok. açık adreste yazdım. Normalde çeken şebeke son 1 aydır çekmiyor. Şaka gibi müşteri hizmetlerini aradım, şikayetimi belirttim, tekrar aradılar sorun devam ediyor mu diye, evet dedim tekrar arayacağız dediler. 1 hafta oldu ses sedâ yok, çok komiksiniz. Turkcell bir de en iyi GSM şirketisiniz diye reklamlar verip yanıltmayın insanları, çok ayıp!

Fatih 112 Okunma

Cevaplar

  • Fatih06 Ocak 2017

    Ağustos tan beri bilgi vereceksiniz galiba 2017 Ağustos'un da tekrar ararlar

  • Turkcell Temsilcisi22 Ağustos 2016

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi20 Ağustos 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön