Turkcell Şebeke Sorunu!

Ali S. |

Hatay ili Serinyol Mahallesi'nde ikamet ediyorum. Bulunduğum yerde yaklaşık 1 yıldır kapsama alanı 2G/3G problemi var. Normal şebeke kötü 2g kullanamıyorum hayli hayli 3G kullanamıyorum. Bu kadar büyük dünya çağında bir firma olarak bu kadar uzun zamandır şebeke problemin çözmemiş olmanız büyük bir ayıp.

Bana neden Turkcell kullanıyorsun diyen arkadaşlara en iyi hizmet veren operatör diyorum ama artık bunu söylediğimde utanıyorum. Hiçbir yerde doğru düzgün çekmeyen Vodafone Avea gibi operatörler bile bu konuda sizden daha iyi çıktı. Düzeltilmezse en kısa zamanda Turkcell'den çıkacağım.

Etiketler :

Kapsama Alanı-Şebeke

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 11 Mayıs
  13:35

  Müşterimizin şebeke problemini inceleyebilmemiz için talebini http://bit.ly/TurkcellHizmet adresinden iletebilir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 11 Mayıs
  09:50

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.