11 Şubat 2015

Turkcell Şebeke Sorunu.

Biz Konya'nın Hadim ilçesi Korualan mahallesinde ikamet ediyoruz. Bir çok Turkcell kullacısı var fakat bizim burada Turkcell çekimi çok zayıf. Kaç defa bayilere söyledik tamam dediler fakat çözüm olmadı.

Diğer operatörlerin istasyonları var ve full çekiyor sadece Turkcell'in istasyonu yok. Bize en yakın dedemli mahallesinde var oradan da sinyal zayıf geliyor. Başbakanımız Ahmet Davutoğlu'nun memleketi hadimin korualan mahallesine en kısa zamanda Turkcell direğinin dikilmesini ve 3g' nin kurulmasını istiyoruz. Eğer yapılmayacak sa mahalle halkı başka operatörlere hattımızı taşıyacağız.

Huseyin 151 Okunma

Cevaplar

 • Huseyin 01 Nisan 2016

  Turkcell bırakaın bu hazır cevapları. 4.5 g nın reklemını yapıyorsunuz ama siz önce telefonu çektirin. Yazık yaa.

 • Huseyin 01 Şubat 2016

  Sayın Turkcell bir yıldır gerekli incelemeyi yapamadınız mı. Dikecekseniz dikin artık şu direği. Diğer oparatörler 4 g ye geçiyor biz halen telefonu çektirmeye çalışıyoruz.

 • Turkcell Temsilcisi16 Şubat 2015

  Müşterimizin şebeke problemini inceleyebilmemiz için talebini http://bit.ly/TurkcellHizmet adresinden iletebilir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Huseyin 13 Şubat 2015

  Telefonlar çekmiyor. Lütfen şu sorunla ilgilenin artık.

 • Turkcell Temsilcisi11 Şubat 2015

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön