27 Nisan 2015

Turkcell Şebeke Problemi ve İnternet Yavaşlığı.

Yaklaşık 2 yıldır Turkcell kullanıyorum gayet de memnunum lakin son 2 - 3 aydır şebeke sorunu ve internet problemi yasıyorum. Aradığım her sefer de bir problem olmadığı C*** Y. misali aç kapa telefonu düzelir diyorlar ama ne düzelme var ne de problem çözmeye çabalama. Bulunduğum mevkide ki şebeke de sıkıntı olsa anlarım ama İstanbul'un neresine gidersem gideyim aynı problemle karşılaşıyorum.

2 ay daha sabredeceğim ve 2 ay sonun da Turkcell ile olan bağlarımı koparacağım. Şimdi bu metnin altına dönüş sağlayacağız tarzı yazı falan yazacaksınız ya. Yazmayın da dönmeyin de. Şikayetimi diğer insanlara iletmek istedim hepsi bu.

Gökhan 275 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi28 Nisan 2015

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, kapsama alanı ile ilgili yapılan incelemede 06.08.2015 tarihinde bölgede istasyon planlanmıştır. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi27 Nisan 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön