04 Eylül 2015

Turkcell Şebeke Problemi ve Cayma Bedeli!

Yeni taşındığım evimde Turkcell şebekesi hiç yok ve bende durumu Turkcell'e bildirdim. Bana cevap olarak evet oradaki baz istasyonumuzu söktük ve yeni yer için çalışmalar yapıyoruz size ait ya da yakınınıza ait bir yer varsa baz istasyonu kurulumu yapalım dediler. Bende böyle biri durumun imkanı yok dedim ve hattımı taşıyacağımı söyledim.

Onlarda kullandığım tarifemin erken cayma bedeli var dediler. Tamamda ben hizmet alamıyorum ki bundan dolayı hattımı taşımak istiyorum neyin cezai bedelini istiyorsunuz anlamadım ki? Şikayetçiyim! Ya hizmet sağlayın acil olarak ya da cayma bedelini hiçbir şekilde ödemeyeceğim.

Fırat 87 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi08 Eylül 2015

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi04 Eylül 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön