10 Aralık 2014

Turkcell Sattığı Telefonun Arkasında Durmayan Bir Şirket.

Turkcell fatura karşılığı almış olduğum telefon KVK teknik servisinde onarım adı altında beklemekte değişim talebine hayır bizi ilgilendirmez biz aracıyız mal bizim değil biz üretmedik demekteler ama markasına Turkcell maxi plus 5 demekteler.

Yan Turkcell maxi plus 5 diye satıyorlar ama biz üretmedik bizi ilgilendirmez demekteler. Yaklaşık 15 yıllık kullanıcıyım hatlarımı ve ailem diğer çevremdeki Turkcell'erin hepsini iptali için uğraşacağım ne KVK ne de Turkcell artık güven vermemekte, hatta tüketiciyi istediği gibi kullanmaktadır.

Halil 1.410 Okunma

Cevaplar

  • Halil 23 Ağustos 2015

    Bu otomatik cevaplara devam edin siz aynen böyle müşteriye verdiğiniz değer işte bu sizinnnnnnnnn

  • Halil 20 Ağustos 2015

    Hadi be ya bu otomatik cevabı herkese gösteriyorsunuz boş yapmayın çözüm yolu? ? ?

  • Turkcell Temsilcisi10 Aralık 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön