31 Ocak 2014

Turkcell Sattığı Cihazla İlgilenmiyor.

Turkcell başka marka telefonlara kendi amblemini yapıştırmasını telefonun içeriğine kullanıcının kullanmadığı bir sürü Turkcell ile alakalı uygulamayı koyuyor ve bu telefonların satışını Turkcell markası adında gerçekleştiriyor ama cihaz ile ilgili bir şikayet Şikayetvar.com'a yapıldığında standart bu cevabı yazıyor.

Turkcell İletişim Merkezleri'nden alınan cep telefonunda ve aksesuarlarda oluşacak arızalar ve/veya herhangi başka bir sebeple ürün iadesi, arızalanması, değiştirilmesi vb. talepler durumunda sorumluluk, satışın yapıldığı mağazaya, üretici ve ithalatçı firmaya aittir. Turkcell İletişim Hizmetleri'nin bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Madem öyle telefonda Turkcell amblemide olmasın.

Kenan K. 89 Okunma

Cevaplar

  • Kenan K.19 Şubat 2014

    yaw he he

  • Kenan K.03 Şubat 2014

    hep öyle değil mi

  • Turkcell Müşteri Temsilcisi31 Ocak 2014

    Turkcell İletişim Merkezleri'nden alınan cep telefonunda ve aksesuarlarda oluşacak arızalar ve/veya herhangi başka bir sebeple ürün iadesi, arızalanması, değiştirilmesi vb. talepler durumunda sorumluluk, satışın yapıldığı mağazaya, üretici ve ithalatçı firmaya aittir; Turkcell İletişim Hizmetleri'nin bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize, musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön