30 Eylül 2013

Turkcell Satın Aldığım TL'leri Hattıma Yüklemedi!

2 gün önce kredi kartıyla Turkcell internet şubesinden önce 10 TL'lik nar paketi satın aldım. Kredi kartımdan bu miktarın kesilmesine rağmen nar paketi hattıma yüklenmedi. Bunun üzerine tekrar kredi kartıyla internet şubesinden bu sefer 10 TL satın aldım ancak miktarın kredi kartımdan kesilmesine rağmen yine hattıma yüklenmedi 10 TL. Bu konuda gerekenin yapılmasını rica ediyorum.

Yunus 46 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi04 Ekim 2013

    Müşterimiz ile 04.10.2013 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize, hat bilgileri kontrol edilerek detayları paylaşılmıştır. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Turkcell Temsilcisi01 Ekim 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön