01 Mart 2016

Turkcell Satılan Ürün Kalitesinden Memnun Kalmadım.

Ben Ankara Yenimahalle 'de ikamet ediyorum. Bizler aile olarak Turkcell'den şaşmıyoruz. Üzerimize kayıtlı 5 adet Turkcell hattı bulunmaktadır, ve hiç değiştirmedik. En son oğlum ve kızıma telefon aldığım bayiniz üzülerek söylüyorum bizi kandırdı. Ben çocuklarıma sizin üretiminiz olan Turkcell T 60 telefonu iki adet alacakken bayinizde yetkili elemanınız r*** d*** bize ısrarla fly intruder ıQ 459 markalı telefonu Turkcell'in kendi üretimi diyerek vede telefonu ısrarla bize özelliklerinden bahsederek sattı. Bizde Turkcell'e çok güvendiğimiz için tereddütsüz aldık. Telefon 1 ay sonra arıza vermeye başladı. Biz aldığımız bayinize telefonu götürüp arızasından bahsettik fakat bize tek dedikleri servisine götürün oldu garantisini bile hiçe saydılar. Lütfen bize yardımcı olunuz.

Halil 136 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi02 Mart 2016

    Turkcell İletişim Merkezleri'nden alınan cep telefonunda ve aksesuarlarda oluşacak arızalar ve/veya herhangi başka bir sebeple ürün iadesi, arızalanması, değiştirilmesi vb. talepler durumunda sorumluluk, satışın yapıldığı mağazaya, üretici ve ithalatçı firmaya aittir; Turkcell İletişim Hizmetleri'nin bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Teknik Servis şikayetlerinizi ilgili firmanın müşteri hizmetlerine iletebilirsiniz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi01 Mart 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön