04 Nisan 2014

Turkcell Şarj Aleti İçin Telefonu da Garantiye Göndermem Gerekiyormuş!

02/10/2013 de Turkcell bayiinden iPhone 5 telefon aldım. Şarj aleti bozuldu ve telefonu aldığım Yankı gsm'e götürdüm. Bana verilen cevap telefonla birlikte garantiye göndermem gerekiyormuş.Telefonla alakalı bir sıkıntı yok. Böyle saçmalık olur mu ya şarj aleti bozuk telefonla birlikte göndereceğim. Ya ben para ödüyorum bu cihaza şarj aletini gönder garantiye. Ürünü sattıktan sonra müşterinin hiç bir önemi kalmıyor. Garantiye göndermezsem orjinal şarj aleti 150 tl yan sanayi 50 tl. Bayiiden aldığım cevaplar çok içi acıcı!

Sevcan 120 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi07 Nisan 2014

    Müşterimiz ile 07.04.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize talebi hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi04 Nisan 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön