13 Ocak 2015

Turkcell Sarı Kutu Puanlarının Silinmesi!

1999'dan beri Turkcell müşterisiyim ve sarı kutuda tablet almak için biriktirdiğim 9248 puanım vardı, puan süreleri dolduğu için 5238 puanı silmişler. Hiçbir zaman tekrar 11000 puana ulaşamayacağım ve bu durumda olan bir çok kişi var. Madem bu hediye verilmeyecek niye koyuyorsunuz siteye? Hediyeyi alan kaç kişi var? 11000 puana Porsche veriyoruz diyin bari, nasıl olsa kimse alamayacak. Bu tavırlarla daha çok müşteri kaybedeceksiniz.

Kerem 1.331 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi14 Ocak 2015

    Sarı Kutu'ya katıldığınız anda Turkcell'de kesintisiz geçirdiğiniz her gün için 1 puan hattınıza toplu olarak yüklenir. Sarı Kutu'ya katıldıktan sonra; Turkcell'li olmaya devam ettiğiniz her gün için 10 puan kazanırsınız. Sonradan kazanılan puanlar, katılım talebinizin alındığı günü takip eden ayların aynı günlerinde, hattınıza o ay içindeki gün sayısı x 10 puan şeklinde aylık olarak yüklenir. Yüksek puanlara eski Turkcell’ler ulaşabilir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi13 Ocak 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön