08 Ocak 2014

Turkcell Sarı Kutu Puanlarımı Sildi!

16 yıldır üyesi olmaktan memnuniyet duyduğum Turkcell'den, sarı kutu puanlarıma tenezzül ederek sildiği için en kısa zamanda ayrılacağım.

Serdar 74 Okunma

Cevaplar

  • Serdar13 Ocak 2014

    Değerli Turkcell Yetkilisi; O kadar güzel kurumsal cevaplarınız var ki ! yukarıdaki yazınızı okuyanlar 08.01.2014 tarihinde sorunu çözdüğünüzü zannedecekler. İletişim kurma beceriniz ve üslubunuz, eminim ki kurumsallığınıza çok şey kazandırıyordur. Ancak ben şuna inanıyorum. Her bir müşteriniz, yaşadıkları sorunlar ile çevresindeki onlarca yakınını etkilemektedir. Şimdi değil, ancak Zaman içerisinde Turkcell in de bundan etkileneceğinden eminim. Tarihteki Dev Şirketleri hatırlamak gerek...

  • Serdar13 Ocak 2014

    Turkcell'in müşteri odaklılıktan uzaklaşarak, kendisine odaklandığını değerlendirmekteyim. Kurallarının tek bir bakış açısıyla oluşturulduğunu ve esneklik olmadığını 16 yıldır çeşitli defalarda yaşadım.

  • Turkcell Temsilcisi10 Ocak 2014

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 08.01.2014 tarihinde bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön