Turkcell Sarı Kutu Puanlarımı Sildi!

Serdar A. |

16 yıldır üyesi olmaktan memnuniyet duyduğum Turkcell'den, sarı kutu puanlarıma tenezzül ederek sildiği için en kısa zamanda ayrılacağım.

Etiketler :

Kampanya/Promosyon

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Serdar A.
  13 Ocak
  08:34

  Değerli Turkcell Yetkilisi;

  O kadar güzel kurumsal cevaplarınız var ki ! yukarıdaki yazınızı okuyanlar 08.01.2014 tarihinde sorunu çözdüğünüzü zannedecekler. İletişim kurma beceriniz ve üslubunuz, eminim ki kurumsallığınıza çok şey kazandırıyordur. Ancak ben şuna inanıyorum. Her bir müşteriniz, yaşadıkları sorunlar ile çevresindeki onlarca yakınını etkilemektedir. Şimdi değil, ancak Zaman içerisinde Turkcell in de bundan etkileneceğinden eminim. Tarihteki Dev Şirketleri hatırlamak gerek...

 • Serdar A.
  13 Ocak
  08:26

  Turkcell\'in müşteri odaklılıktan uzaklaşarak, kendisine odaklandığını değerlendirmekteyim. Kurallarının tek bir bakış açısıyla oluşturulduğunu ve esneklik olmadığını 16 yıldır çeşitli defalarda yaşadım.

 • 10 Ocak
  08:48

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 08.01.2014 tarihinde bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.