28 Mayıs 2014

Turkcell Sarı Kutu Puanlarımı Kullandırmadı.

20 Seneye yakın aynı hattı kullanıyorum, zamanında faturalarımı ödüyorum. Turkcell her zaman pahalıydı. Bunu bir şekilde sineye çektik nedense. Artık bıktım, önce 4 gb internetim sınırsız olmasına rağmen kota bitti dediler, sonra sarı kutu puanımla aldığım 3000 puan verdiğim hediyemi kullandırtmadılar, neymiş 1 seferlikmiş, nasıl kullanılıra bakıyorum böyle bir madde yok, esaslara bakıyorum böyle bir madde yok.

Nasıl olur da yazmazsınız diyorum, ama efendim.. vs. O zaman puanlarımı iade edin diyorum, "geri iade yoktur." gibi Türkçe'si bozuk, robotik cevaplar.İtiraz etmesem mayıs ayı faturasında olması gerekeni nisana eklemişlerdir. Yeter artık, numaramı taşıyorum. Turkcell'i bıraktım.

Demir 542 Okunma

Cevaplar

  • Demir 02 Haziran 2014

    beklemekteyim.

  • Turkcell Temsilcisi28 Mayıs 2014

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi28 Mayıs 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön