Turkcell Sarı Kutu Puanlarımı Kullandırmadı.

Demir C. |

20 Seneye yakın aynı hattı kullanıyorum, zamanında faturalarımı ödüyorum. Turkcell her zaman pahalıydı. Bunu bir şekilde sineye çektik nedense. Artık bıktım, önce 4 gb internetim sınırsız olmasına rağmen kota bitti dediler, sonra sarı kutu puanımla aldığım 3000 puan verdiğim hediyemi kullandırtmadılar, neymiş 1 seferlikmiş, nasıl kullanılıra bakıyorum böyle bir madde yok, esaslara bakıyorum böyle bir madde yok.

Nasıl olur da yazmazsınız diyorum, ama efendim.. vs. O zaman puanlarımı iade edin diyorum, "geri iade yoktur." gibi Türkçe'si bozuk, robotik cevaplar.İtiraz etmesem mayıs ayı faturasında olması gerekeni nisana eklemişlerdir. Yeter artık, numaramı taşıyorum. Turkcell'i bıraktım.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Kampanya/Promosyon

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Demir C.
  02 Haziran
  04:28

  beklemekteyim.

 • 28 Mayıs
  14:59

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 28 Mayıs
  10:08

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.