20 Ocak 2014

Turkcell Sarı Kutu Puanlarım Silindi!

Turkcell isimli GSM Operatörü yaklaşık 20 yıldır abonesi olmama rağmen ve kazanılmış bir hak olarak tanımladıkları sarı kutu hediye puanları yıl sonunda silmiş. Silmiş diyorum çünkü sadece bir adet uyarı mesajı atmışlar ve ardından silmişler. İkinci bir uyarı ya da telefon açma yok. Sarı kutu kampanyası başladığında gün sayısı kadar puan verilmişti. Yani benim gün sayım 6000 küsürdü ve bugüne kadarda 8500 civarındaydı. Ancak şuanda 2500 puanım var 6500 puanımı silmişler.3 tane hattım var sözleşmeleri de mart da ve nisanda bitiyor. 11.500 puana T40 veriyorlar siz yıl sonlarında bu kazanılmış puanları silerseniz bu puana nasıl ulaşılır?

Levent 291 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Mobile Temsilcisi22 Ocak 2014

    Müşterimiz ile 22.01.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize Sarı Kutu Kampanyası hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Mobile Temsilcisi21 Ocak 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön