16 Aralık 2014

Turkcell Sarı Kutu Puanları İle Tablet Alamıyorum.

18-19 yıllık aboneyim. Sarı Kutuda 10941 puanım var. 11.000 puana Casper tablet almak istiyorum. Ancak 59 puana ihtiyacım var. Puanlarım ayın 1'inde yükleniyor, yani şu an 150 puan hak edişim bulunmakta. Ne avans puan veriliyor, ne de hak edişim.

Üstelik yılbaşında da 7291 puanım silinecekmiş. Gerçekten çok garip & komik. Sarı kutu abonelik süremize göre hediye veren bir kampanya, çıkış noktası bu. Ben abonelikten çıkıyor muyum da puanım siliniyor? Ya da hala yüklenebilir puanım olmasına rağmen yüklenmiyor?

Memnun edemediğin, çok yıllık müşteri memnuniyetini hedeflediğin bir sistem kurmayı başarmışsın Turkcell. Lütfen ya hak edişlerimi yükle, ya da puanlarımı silme.

Bilge 1.726 Okunma

Cevaplar

  • Bilge 16 Aralık 2014

    Standart cevap vermenizi değil, çözüm bulmanızı rica ediyorum. Bu kadar puanı sıfırlamaya çalışıyorsunuz..

  • Turkcell Temsilcisi16 Aralık 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön