18 Kasım 2015

Turkcell Sarı Kutu Puanları İle Cihaz Alınamaması!!

Sarı kutumda biriken puanlarımla bir cihaz almaya karar verdim. Fakat puanımın bu cihaz için yeterli olmadığını gördüm ve avans puan almaya karar verdim. Cihazı almaya çalıştım fakat alamadım bu nedenle Turkcell müşteri hizmetlerini aradım ve bana avans puanların cihazlar için kullanılamadığını söylediler. Halbuki istediğim ürünün üstünde avans puanla alınabileceği yazıyor. Bunu müşteri hizmetlerine belirtmeme rağmen bunun teknik bir sorun olabileceğini söylediler. Eğer öyleyse bu yanlış bilgilendirilmenin en kısa zamanda düzeltilmesini ve mağdur olduğum bu duruma yardımcı olunmasını rica ediyorum.

Aynur 339 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi19 Kasım 2015

    Müşterimiz ile 19.11.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize Sarı Kutu Kampanyası hakkında bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi18 Kasım 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön