14 Kasım 2015

Turkcell Sarı Kutu Puan Sorunsalı!

Bugün itibariyle Turkcell sarı kutu puanımla turbo t 50 cihazı avans puan kullanarak almak istedim fakat. Sürekli sitem hata veriyordu. Müşter hizmetleri, sistemde avans puan kullanılarak alınabilir ifadesi olmasına rağmen avans puan kullanamayacağımı, dalga geçer bir ifadeyle söyledi. Sisteminizde bu şekilde alınabileceği ifadesi var ve ben bunu alamıyorum. 13.000 puan gerekiyor benim ihtiyacım ise 2700 puan.

Bütün şartları yerine getirmişim zaten. Ama ısrarla alamayacağımı söylüyorlar. Matematiksel olarak 13 000 puan için 44 ay biriktirmem lazım ama ne kadar biriktirirseniz biriktirin her yıl kullanmadığınız için puanınız sürekli siliniyor.

Halit 288 Okunma

Cevaplar

 • Halit29 Kasım 2015

  Şikayeti yapalı 15 gün oldu ama hala arayan soran yok. İşin ilginci sistemde yanlışlık var diyen müşteri temsilcileri, 15 gündür kendi sorunlarını çözemiyorlar kaldı ki benim sorununmu çözebilsinler

 • Halit26 Kasım 2015

  26.11.2015 tarihi itibariyle hala arayan soran yok

 • Halit22 Kasım 2015

  Hala arayan soran yok. Sorun çözülmediği halde kendilerince şikayetimi kapatmışlar

 • Halit16 Kasım 2015

  Hala dönen olmadı. Kendi hatanızın cezasını bize çektirmek istiyorsunuz

 • Turkcell Temsilcisi16 Kasım 2015

  Müşterimizin yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Turkcell Temsilcisi14 Kasım 2015

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön