22 Ekim 2016

Turkcell Sarı Kutu Kampanyası Sorunu!

Turkcell mağazası Küçükyalı Şenguer şubesine aksesuar alışverişi için gittim ve 100 TL'yi geçtiği için sarı kutu kampanyasında yer alan 40 TL indirimi kullanmak istediğimi söyledim fakat kampanyanın Bağdat Caddesi şubesinde geçerli olduğunu söylediler. Ben de bugün Bağdat Caddesi şubesine gittim ve 100 TL üzeri aksesuar alışverişi yaptım. Sarı kutu 100 TL üzeri alışverişlerde geçerli olan 40 TL indirimi kullanmak istediğimi söyledim. Onlar da kampanyanın sadece internet sitesi alışverişlerinde geçerli olduğunu ki zaten kampanyanın da 2 ay önce sona erdiğini söylediler. Turkcell internet sitesinde kampanyanın 31.12.2016 tarihine kadar geçerli olduğu yazıyor. Yanlış bilgilendirme nedeniyle Turkcell İstanbul Bağdat Caddesi ve İstanbul Küçükyalı Şengüller şubesinden şikayetçiyim.

Yücel 252 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi25 Ekim 2016

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 22.10.2016 tarihinde bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi22 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön