Turkcell Sarı Kutu Kampanyası.

Onur G. |

Turkcell Sarı Kutumdaki 3500 puana Turkcell mağazasında 50 TL indirim hediyesini aldım ve bunu bir alışverişimde kullandım. Daha sonra puanlarımla indirim hediyesinden bir tane daha almak istediğimde aynı hediyeyi bir yıl içerisinde ancak bir kere alabilirsin şeklinde bir uyarı aldım ve sistem bana ikinci "indirim hediyesini vermedi.

Ayrıca alınan hediyelerin kullanım süresinin sonuna kadar aynı hediyeden tekrar alınamaz gibi bir uyarı var. Ancak web sitesinin herhangi bir yerinde de bu hediyenin kullanım süresiyle ilgili bir uyarı yok. Dolayısıyla bu konuda ciddi bir bilgilendirme eksiği veya açığı söz konusudur. Bir hafta sonra Sarı Kutumdaki puanlarımın süresi dolacak mağdurum.

Etiketler :

Bilgilendirme Kampanya/Promosyon

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 16 Aralık
  16:18

  Müşterimiz ile 15.12.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür.

  Müşterimize Sarı Kutu Kampanyası hakkında bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 10 Aralık
  13:37

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.