Turkcell Sarı Kutu Hediyem Gelmedi!

İlhan D. |

Turkcell sarı kutu puanlarımla 25.11.2014 cellocan Tacı -1.250 puan aldım. Mhz dediler ki 4 hafta sonra teslim edilecek. Eğer hesap yapmasını biliyorsanız 25.11.2014-28.01.2015 tarihi arasında anlayacağınız gibi 4 haftayı çoktan geçmiş ve ikinci 4 haftayı doldurdum.

Aradım, canlı sohbette yardım istedim ama dikkate alınmadığımı düşünüyorum. Puanlarımla satın aldığım cellecan tacını kargo firmasına adresime teslim ettiremeyen ve sözün geçmediği bir firmayla çalışıyorum. Müşteriye olan saygınızı ve ilginizi çok iyi anladım. Ama '' Turkcell Platinum '' müşterisi olsak kapımıza kadar servis edersiniz. Turkcell'in müşterilerine nasıl ikinci sınıf vatandaş yaptığını herkes bilsin.

Etiketler :

Kampanya/Promosyon

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • İlhan D.
  13 Şubat
  09:21

  Çzümden hiç memnun kalmadım.

 • 31 Ocak
  10:29

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • İlhan D.
  29 Ocak
  13:22

  Şikayetimi 28.01.2015 tarihinde turkcellin web sayfasından da yazdım. Ama kale alan yok. Öncesinde çağrı merkezinizden şikayetlerimi ilettim, online sohbette ilettim kimse dikkate almıyor.

 • 29 Ocak
  10:29

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.