Turkcell Sarı Kutu Hediyelerim Teslim Edilmedi.

Evren A. |

8 Kasım 2014 arızası sarı kutudan aldığım şapka, Taç, kalem, Turkcell saklama kutusu ürünleri 1 ay içerisinde teslim edilmek üzere yollandığına dair mesajlar geldi. Aradan 1 aydan fazla süre geçmesine rağmen gelmediğinde müşteri hizmetlerini aradım ve beni kuryeye yönlendirdiler. Kurye ise belirtilen adreste (benimle alakası olmayan) bulunmadığımdan dolayı hediye teslimini gerçekleştirmediklerini söyledi.

Adres değişikliğini firmanın yapabileceğini söyledi. Bunun üzerine Turkcell'i arayarak durumu söyledim. Fakat kampanya süresi dolduğu için adres değiştiremediklerini söylediler. Kimin hatası bilmiyorum ama adres benim verdiğim adres değil. Hem puanlarım gitti hem hediyeler gelmedi mağdurum.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Kampanya/Promosyon

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 17 Aralık
  16:05

  Müşterimiz ile 17.12.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür.

  Müşterimize Sarı Kutu Kampanyası hakkında bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 15 Aralık
  14:52

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.