05 Ocak 2015

Turkcell Sarı Kutu Hediyelerim Elime Ulaşmadı!

Sarı kutudan puanlarımla kalem ve anahtarlık aldım. 2 hafta içerisinde geleceği söylendi ancak elime ulaşmadı. Müşteri hizmetlerini arayıp bu durumdan haberdar ettim adresimi güncelleyip adrese göndereceklerini söylediler, ancak 2 ay geçmesine rağmen hediyelerim hala elime ulaşmadı.

Gizem 282 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi06 Ocak 2015

    Sizi adresinizde bulamadığımız için Sarı Kutu hediyenizi maalesef teslim edemedik. Yaşatmış olduğumuz aksaklıktan dolayı özür diliyoruz. Gönderimin tekrar gerçekleşmesi için talebinizi ilettik. Konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi05 Ocak 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected]cell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön