Turkcell Sarı Kutu Boş Çıktı!

Ahmet Ö. |

Turkcell sarı kutu kampanyasından yararlanmak istedim 6200 puanım var ve hat hiç başka operatöre geçiş yapılmadı.Aşağı yukarı 17 senelik bir hat ve bu kadar eski müşteriye verilecek hediyeler sıfır.Daha iyi hediye verilemez miydi acaba Turkcell'e hiç yakışan bir kampanya değil.

En azından bir cep telefonu verilmeliydi.Turkcell'den hiç memnun kalmadım ve bu kampanya için bu kadar basit olmasını kınıyorum ve Turkcell'in bunu göz önünde bulundurup bu kampanyayı tekrar gözden geçirip hediyelerin içine cep telefonu koyulmasını istiyorum.

Etiketler :

Kampanya/Promosyon

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 23 Nisan
  11:29

  Müşterimize kampanyamız ile ilgili görüşlerini paylaştığı için öncelikle teşekkür eder,Sarı Kutu Kampanyası kapsamındaki hediye ve stoklarımızın devamlı olarak güncelleneceğini belirtmek isteriz. Kampanya ile ilgili bilgileri http://www.turkcell.com.tr/bireysel/sarikutu/Sayfalar/genel.aspx#post-paid linkinden takip edebilirsiniz.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.