14 Aralık 2013

Turkcell Sarı Kutu 3 Kişilik Bilet Kampanyasını Kaldırdı!

Turkcell Sarı Kutu 3 kişilik bilet kampanyasını çaktırmadan kaldırdı. Daha geçen hafta sistemlerinde var olan 3 adet biletli sinema kampanyası şu an sistemde gözükmemektedir. Facebook'tan yazdığım vakit mesajımı silip cevap vermiyorlar, hatta bazen engelleyebiliyorlar. Twitter'dan yazınca öyle bir seçenekleri olmuyor. Turkcell.com.tr sarı kutu bölümünde daha önce var olan ve süresi dolan ürünler önceki hediyeler kısmında arama yapıldığında listeleniyor. Ancak bu kaldırılan ürün listelenmiyor. Yani süresi de dolmamış. Gün içinde Facebook/Turkcell sayfasına soru soran bir insanı saf yerine koyup Cinemaximum bilet kampanyası 10.10.2012 tarihinde dolduğundan kaldırılmıştır demiş.

Fatih 977 Okunma

Cevaplar

  • Fatih 02 Ocak 2014

    Gerekli cevap net alınmamış olup sorunlar halen devam etmektedir.

  • Fatih 18 Aralık 2013

    sorunlarla ilgili bir cevap alamadım, sadece haklı olduğumu sarı kutu puan sisteminde daha sonra yenilemelerin olacağını ve bu kampanyayı iptal etmesindeki nedeni tam olarak öğrenebilmiş değilim. Madem süresi bitiyor neden önceki kampanyalar kısmında gözükmüyor. Bu tamamen sarı kutu puan sisteminin yıl sonu silineceğinden ve kullanıcıların işe yarar hediye olarak sinema kampanyasını görüp ona yoğunlaştığı için iptal edilmiş bir hediyedir.

  • Turkcell Temsilcisi17 Aralık 2013

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 13.12.2013 tarihinde bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön