Turkcell Samsung S4 Wi-Fi Sorunu Var.

Ahmet Ü. |

Turkcell 'den Samsung S4 aldım 7 ay sonra telefonda İnternet'e bağlanamama sorunu yaşadım, bende 2 yıl garantili olan telefonumu servisine götürdüm ve bana söylenen şey bu telefonun anakartına müdahale etmişsiniz oldu bu telefonun içi açılmış sorarım hangi insan 2 sene garantisi olan telefonunu dışarıda ki bir telefoncuda oynatır garantisinin gideceğini bilir demi?

Ben bu telefonun kapağını bile bir şey olacak korkusuyla açan insanım, bana Turkcell den ayıplı ürün verdiler içi açılmış belkide ikinci el bunu bilmiyorum Tüketici Hakları Mahkemesine gideceğim hakkımı arayacağım.

Etiketler :

Cihaz Kampanya İnternet/3G Hız

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 05 Aralık
  10:30

  Turkcell İletişim Merkezleri'nden alınan cep telefonunda ve aksesuarlarda oluşacak arızalar ve/veya herhangi başka bir sebeple ürün iadesi, arızalanması, değiştirilmesi vb. talepler durumunda sorumluluk, satışın yapıldığı mağazaya, üretici ve ithalatçı firmaya aittir; Turkcell İletişim Hizmetleri'nin bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize, musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Ahmet Ü.
  02 Aralık
  16:15

  Hala geri dönüş alamadım

 • 29 Kasım
  11:14

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.