Turkcell Sahtecilik Suçlamasıyla Hattımı Kapattı!

Ömer K. |

10. 09. 2013 tarihinde saat 18. 00 itibariyle hattım hiç bir bilgilendirme ve uyarı yapılmadan, benim talebim ve bilgim dışında kapanmış olup, Turkcell müşteri hizmetleri ve yetkili Turkcell bayisiyle iletişime geçtiğimde hattımın ''sahtecilik" (fraud) nedeniyle kapandığı bilgisini aldım.

Şu an hiç bir arama alamamakta ve yapamamaktayım. Bunun üzerine Turkcell benden bir takım belgeler göndermemi istedi. Bu belgelerin hepsini göndermeme rağmen hattım hala açılmamış olup 2 gündür Turkcell'den hiç bir geri dönüş alamadım.

Turkcell hakkında beni sahtecilikle suçladığı ve istedikleri tüm belgeleri göndermeme rağmen kapalı tuttuğu gerekçesiyle hukuki işlem başlatacağım.

Etiketler :

Bilgilendirme Sorun Çözme/Yönlendirme Borç-Adli-İdari Takip

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 20 Eylül
  16:44

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 16 Eylül
  16:12

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Ömer K.
  16 Eylül
  13:33

  Turkcell hala benimle iletisime gecmis degil. Hattim kapali ve hic bir aciklama yapilmadi.