05 Şubat 2014

Turkcell Sadık Müşterilerine Haksızlık Yapıyor.

Yaklaşık olarak 17-18 yıllık 2 adet Turkcell hatta sahip olan sadık Turkcell kullanıcısıyım. Son günlerde duyduğum gördüğüm mesajlarda Turkcell biz sadık müşterilerini tabiri caizse mağdur ettiği yönünde. Şöyle ki Turkcell kendinden fiyat tarifesinden memnun olmayıp başka operatörlere geçen müşterilerine cazip tekliflerle geri kazanmaya çalışırken, bizleri de sanırım aciz yerine koyup fazla olan kısmı bize yansıtıyor.

Ark cebine gelen msj aynen şöyle; Turkcell'den yıldız teklif ayda sadece 30 tl'ye Turkcell kalitesiyle 1 gb internet 500 dk ve 1000 sms numaranızı taşımak için Turkcell'e bekliyoruz. Şimdi soruyorum aynı paketi bana 50 tl'den giydirmek niye? Eğer düzeltilmezse hattımı bende kapatacağım.

Abdullah 92 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi05 Şubat 2014

    Müşterimiz ile 05.02.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize Tarifeler hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi05 Şubat 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön