10 Eylül 2016

Turkcell Sabit Paket Faturayı Kafalarına Göre Ayarlıyorlar.

Ailecek Turkcell'i kullanıyoruz yıllardır çekim alanı fazla vesaire fakat annemin 25 TL'lık faturası 117 TL gelmiş daha önce de yine 25 TL olan fatura 90 kusur TL gelmişti nedenini araştırdığımız da ise Sesnet kat değer servis kullanımı görünüyor siz aramışsınız diyip faturayı otomatik ödeme olduğu için çektiniz asla ve kesinlikle tarafımızdan böyle bir arama sorgulama yapılmamıştır birçok kullanıcıdan da duyduğuma göre Turkcell bu servislerle işbirliği içinde faturaya bindirme yaptıklarını okuyup duydum faturam düzeltemeyeceklerini söylediler verdiğiniz yalan indirimleri fazlasıyla alıyorsunuz tebrikler!

Volkan 23 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi10 Eylül 2016

    Müşterimiz ile 10.09.2016 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi10 Eylül 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön