13 Şubat 2013

Turkcell Resimli Mesaj Ücreti!

Yaklaşık 13 yıldır Turkcell hattı kullanmaktayım. En son faturamda resimli mesaj göndermediğim halde 100 TL resimli mesaj ücreti yansıttılar. Gönderdiğim mesajın normal metin olduğunu söylediğimde ise kullandığım Iphone telefonlardan kaynaklandığını ve yansıtılan ücretin iade edilmediğini belirtiler.

Daha önce bu şikayet ile çok karşılaştıklarını belirttiler. Sayın Turkcell , madem bu şikayetle çok karşılaşıyorsunuz neden müşterileriniz uyarmıyorsunuz. Yoksa şirketinizin durumu çok mu kötü ,hatalı gelen faturalarla insanları yanıltmaya çalışıyorsunuz. Size olan taahhüdüm sona erdiğinde bir daha Turkcell hat kullanmayacağım. Acil gerekli düzeltmelerin yapılmasını rica ederim

Okan 63 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi13 Şubat 2013

    Müşteri Hizmetleri'ne yapılan başvuruya istinaden müşterimizin talebi incelenmiş ve sonucu hakkında 08.02.2013 tarihinde bilgi verilmiştir. Konu ile ilgili bilgiler web sitemizde http://www.turkcell.com.tr/bireysel/yardim/Sayfalar/duyurular/Iphone-ile-SMS-gonderirken-dikkat-etmeniz-gereken-noktalar.aspx linkinde yer almaktadır. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön