Turkcell Reklam SMS'leri Bıktırdı!

Burak C. |

Yaklaşık 10 kere aradım çağrı merkezini. Hiç abartısız 10 kere. Zaten bu mükemmel sistemlerinden baktıkları zaman şikayetlerimi görebilirler.

Reklam SMS'lerini almak istemiyorum. Konu bu kadar net, değil mi? Reklam sms'lerini kapattırıyorum 4-5 ay kadar sms gelmiyor. Sonra yine gelmeye başlıyor.

Siz benim mobil iletişimime sponsor olmadınız. Ben size aldığım hizmet karşılığında para veriyorum. Para verirken de reklam almak istemiyorum. Bu kadar net?

Neymiş Reklamlar; TV'deki önemli maçlar, Maç Nerede falan filan. Yahu sorsanıza, hayatında kaç kere 90 dakika maç izledin?

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme İstenmeyen Reklam Mesajları

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 10 Temmuz
  09:38

  Müşterimizi 10.07.2014 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık.

  Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Burak C.
  09 Temmuz
  13:41

  Otomatik cevabi, cevap olarak mi veriyorsun sikayetvar?

 • 09 Temmuz
  13:34

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.