Turkcell Reklam SMS'leri Bıktırdı.

Aytaç Y. |

Turkcell'in reklamlarından bıktım. Sürekli otomatik sekreter, sms. Eski bir Turkcell kullanıcısıyım. Hayatımda kullandığım ilk hattı ve yıllarca kullandığım hattı. Hattımı taşıdım. Müşteri hizmetlerine o kadar söyledim benim mağduriyetimi giderin diye. Hattımı taşıyacağım yıllardır Turkcell kullanıyorum bir menfaatinizi görmedim diye ama hiç ilgilenmediniz. Şimdi de sürekli reklam yapıyorsunuz yapmayın. Kesinlikle Turkcell kullanmayacağım bundan sonra!

Etiketler :

İstenmeyen Reklam Mesajları

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 28 Mayıs
  12:12

  Müşterimizi 28.05.2014 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık.

  Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 27 Mayıs
  10:20

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.