27 Mayıs 2014

Turkcell Reklam SMS'leri Bıktırdı.

Turkcell'in reklamlarından bıktım. Sürekli otomatik sekreter, sms. Eski bir Turkcell kullanıcısıyım. Hayatımda kullandığım ilk hattı ve yıllarca kullandığım hattı. Hattımı taşıdım. Müşteri hizmetlerine o kadar söyledim benim mağduriyetimi giderin diye. Hattımı taşıyacağım yıllardır Turkcell kullanıyorum bir menfaatinizi görmedim diye ama hiç ilgilenmediniz. Şimdi de sürekli reklam yapıyorsunuz yapmayın. Kesinlikle Turkcell kullanmayacağım bundan sonra!

Aytaç 720 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi28 Mayıs 2014

    Müşterimizi 28.05.2014 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi27 Mayıs 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön